0

سوالات متداول

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

خیر،برای خرید محصولات و سرویس های تبلیغاتی امکان خرید بدون ایجاد حساب کاربری (مهمان امکان پذیر است) اما جهت تسریح در امر پاسخ گویی بهتر از در سایت ثبت نام کنید.وعضویت خود را کامل کنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

بله ، به منظور تسریع فرایند پردازش ،انجام سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.اما برای سفارشات سرویس شبکه  اجتماعی باتوجه به نوع سفارش و مبلغ آن امکان ثبت در خارج سایت امکان پذیر است.توجه کنید هر سفارش با توجه به قوانین ثبت شده در سایت انجام خواهد شد

کلیه سفارشات پس از ثبت به صورت خودکار پردازش و در صف سرور قرار می گیرند و امکان لغو وجود ندارد ، در صورت لغو قبل از انجام سفارش به درخواست کاربر و بدون هیچ دلیلی ،به تشخیص مدیریت وب سایت30  درصد از هزینه بابت لغو سفارش کسر خواهد شد اما در صورتی امکان انجام سرویس مقدور نباشد به کاربر اطلاع داده شده و سرویس جایگزین و در صورت تشخیص هزینه کاربر استراد و 2 درصد کسر خواهد شد، لطفا در ثبت سفارش خود دقت نمایید.

بازگشت وجه که سفارش (سرویس خدماتی )شما به دلایلی خاص و تشخیص مدیریت  و به روز مشکل در وب  سایت لغو شده باشد و به صورت شارژ کیف پول امکان پذیر خواهد بود(در پنل تبلیغات سوشال).در صورت انجام شدن/یا درخواست لغو توسط مشتری امکان عودت وجود ندارد. در انتخاب سفارشات دقت لازم را داشته باشید

همچنین پس از انجام و تکمیل سفارش مبلغ قابل عودت نمی باشد. در صورت وارد کردن لینک اشتباه هزینه عودت  داده نمی شود

خریدپنل(نمایندگی/همکاری و …) : بعد از خرید پنل تبلیغاتی  که به صورت سالانه/ ماهانه ،امکان بازگشت وجه پرداختی وجود نخواهد داشت در انتخاب خود دقت فرمایید.امکان تغییر پلن ماه هانه به سالانه وجود خواهد داشت.

1-دیدگرام  منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن دیدگرام، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه سامانه دیدگرام یا محتوای آن ازجمله از جهت صحت، کامل بودن، قابل‌اتکا بودن آن‌ها نمی‌دهند؛ آن‌ها بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگ‌های استفاده از سامانه دیدگرم به کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین دیدگرام هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.

خدمات دیدگرام به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. دیدگرام هیچ‌گونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و …خدمات سامانه دیدگرام نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات دیدگرام که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است. دیدگرام تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت و اکانت شما) نخواهد بود.

درصورت خسارات احتمالی به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات ، دیدگرام هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خسارات مازاد و اصلی نخواهد داشت.

 درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌ واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث (شخص دیگری اقدام به خرید محصول و یا خدمات نماید و بدین سبب دیدگرام متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت 10 برابر هزینه‌های صورت گرفته به دیدگرام خواهد بود.

امکان بازگشت وجه شارژهای انجام‌شده در کیف پول به‌ هیچ‌وجه وجود ندارد.همچنین در صورتی که هر شخص با استفاده از کارت بانکی دیگران اقدام به شارژ پنل خود نماید در صورت هر گونه مشکل و یا کلابرداری از کارت بانکی بر عهده دیدگرام نخواهد بود و هزینه پرداختی قابل استراد نخواهد بود.

دیدگرام حق تغییر در شرایط و قوانین ذکر شده را دارد و می‌تواند مواردی را به آن اضافه، ویرایش و یا از آن حذف کند. لذا مراتب اطلاع‌رسانی موارد تغییر یافته، اضافه شده، ویرایش شده و یا حذف شده در این قسمت انجام خواهد شد.

در صورت تغییر در تعرفه و یا امور مالیاتی هزینه های جدید اضافه و کاربر حق اعتراض و لغو سرویس خود را ندارد و همچنین باید قوانین جدید را بپذیرد

تعرفه ها در هنگام ثبت سفارش معتبر می باشد ، در صورت تغییرات در تعرفه باید مابه تفاوت را واریز نمایید و یا در صورت امکان در در کنسلی سرویس ، سرویس کنسل و اعتبار به حساب شما افزوده می شود

 

در صورت متوقف شدن سفارش به علت عدم رعایت موارد اعلام شده و عدم رفع توقف در زمان کوتاه و مشخص ، در صورت افزایش تعرفه آن سرویس جهت انجام سفارش باید مقدار مابه تفاوت را واریز بفرمایید .

 

 

در کلیه سرویس ها موضوعات و محتوای مربوط به « صیغه ، ازدواج موقت ، فال ، طلسم ، دعا ، بت ، پیشبینی و موارد متخلف سیاسی » ممنوعه می باشد و در صورت ثبت سفارش متوقف می شود و هزینه عودت داده نخواهد شد همچنین در صورت به روز هر گونه مشکل احتمالی بر عهده دیدگرام نخواهد بود.

زمان انجام سفارشات با توجه به نوع سرویس درخواستی می باشد که حداقل 5 دقیقه و حداکثر 24 ساعت می باشد ، توجه داشته باشید برخی از سفارشات که از کیفیت فوق العاده بالا و ترافیک بالا برخوردار هستند ممکن است تا 72 ساعت نیز به زمان احتیاج داشته باشند

در کلیه سرویس ها ریزش برعهده تیم دیدگرام نخواهد بود ، همچنین هیچ گونه تعهدی نسبت به ریزش پس از انجام و تحویل سفارش ارائه نمی گردد و در سرویس های مربوط به سفارشات افزایش آمار ریزش امری طبیعی می باشد.

 

در کانال ها و پیج هایی که از دنبال کننده بالای برخوردار هستند و ریزش طبیعی بالایی دارند تکمیل سفارش منوط به ریزش قبلی کانال یا پیج بوده و ممکن است تعداد کمتری پس از از تکمیل در ان پیج یا کانال مشاهده گردد ولی درکل تعداد بیشتری از درخواست سفارش شما انجام خواهد شد . این قانون در بیشتر مواقع شامل سرویس هایی می شود که به زمان زیادی برای انجام احتیاج دارند

همچنین در صورتی که پیج یا کانال دارای مخاطبین فیک باشه مسئولیت سفارش بر عهده شخص درخواست دهنده خواهد بود

در کلیه سرویس ها در صورت تغییر لینک پس از ثبت سفارش مسئولیت انجام نشدن سفارش بر عهده مشتری می باشد و هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

در کلیه سرویس ها کاربر ملزم به رعایت قوانین آن سرویس می باشد ، برای مثال در صورتی که در قوانین آن سرویس عدم پست گذاری در هنگام انجام سفارش ذکر شده باشد ، در صورت عدم رعایت ادامه سفارش انجام نخواهد شد و سفارش متوقف می شود و هزینه عودت داده نخواهد شد .

پس از ثبت سفارش ، تا زمان پایان سفارش در سامانه یا پرتال دیگری اقدام به ثبت سفارش بر روی پیج خود نفرمایید ، در غیر این صورت مسئولیت انجام نشدن سفارش بر عهده مشتری می باشد و حق هیچ گونه ادعا نسبت به این موضوع و ادعای انجام نشدن سفارش و انجام توسط سرویس دیگر را نخواهید داشت