0

خرید فالوور ارزان

افزایش فالوور اینستاگرام با چند کلیک تا 200 هزار کاربر

خرید فالوور ارزان ایرانی با کیفیت همراه با تحویل فوری

این سرویس دارای سرعت 5 هزار فالوور در روز می باشد و با کیفیت لازم انجام می شود و ترکیبی از 90 درصد مخاطب  بیشتر ایرانی و 10 درصد خارجی می باشد.در صورتی که به فالوور واقعی با کیفیت بالاتری  برای جذب نیاز دارید از سرویس فالوور واقعی ایرانی پرست و  گرین استفاده کنید .

خرید فالوور پرسرعت ایرانی

ظرفیت سرویس تا 200 هزار کاربر می باشد برای درخواست فالوور بیشتر می تونید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

افزایش فالوور اینستاگرام با چند کلیک

به دنبال کسب درآمد از طریق نرم افزار شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید؟ آیا میخواهید مطالبی که می‌گذارید بیشتر دیده شوند؟ در این مقاله قصد داریم بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام را برای شما بیان کنیم و مزایای آن را شرح دهیم. اگر به دنبال دیده شدن هستید با ما همراه باشید.

چرا باید افزایش فالوور داشته باشیم؟

خیلی از افراد ممکن است روی تلفن های هوشمند خود چند اکانت اینستاگرام داشته باشند، از جمله اکانتی برای کار و بیزینس خود. کار و بیزینس در این نرم افزار، از طریق تبلیغ محصولات و کالاها و یا دریافت و ارائه، تبلیغات شرکت ها و فروشنده های دیگر است. برای هر دو حالت صفحه شخصی شما باید از تعداد بازدید و فالوور بالایی برخوردار باشد و افراد بیشتری در پیج شما حضور داشته باشند تا تبلیغات به نتیجه برسد. پس برای کسب درآمد از این نرم افزار ابتدا باید به اصطلاح صفحه خود را بالا بیاورید تا دیگران ببینند و آمار بازدید خوبی داشته باشید. اما چگونه؟ قصد داریم در وب سایت دیدگرام شما را با فوت و فن های این کار آشنا کنیم.

 

برای بالا رفتن بازدید باید طبق الگوریتم اینستاگرام عمل کنید

برای بالا رفتن بازدید باید طبق الگوریتم اینستاگرام عمل کنید

چگونه بازدید صفحه اینستاگرام شما بیشتر می‌شود؟

شرکت اینستاگرام برای دیده شدن صفحات الگوریتم خاصی را تنظیم کرده است که شما برای افزایش فالوور اینستاگرام و بالارفتن بازخوردها از صفحه شخصی خود باید طبق این الگوریتم عمل کنید. این الگوریتم اینگونه است که، کسانی را که فالوورهای بالایی دارند و فعالیت مشخص و خوبی نیز دارند را در صفحه جستجو دیگر افراد نشان می‌دهد. در واقع شما برای دیده شدن نیاز دارید افراد زیادی شما را دنبال کنند و پست های شما را لایک کنند تا نرم افزار شما را یک صفحه محبوب شناسایی کند و به دیگران معرفی کند. اما این کار چگونه شدنی است؟

دو راه سخت و آسان پیش روی شما قرار دارد. راه اول راه معمولی است، به اینگونه که شما اکانتی را فعال می‌کنید و شروع به تبلیغ و فالوکردن دیگران می‌کنید تا صفحه شما به مرور پیشرفت کند. اما این کار بسیار سخت است می‌پرسید چرا؟ با وجود صفحات و پیج های مختلف و پر بازدید، اولا کار شما برای جذب بیننده و کاربران دیگر بسیار سخت خواهد بود و شما باید بسیار تلاش کنید که توجه آنها را به خود جلب کنید. اگر فالوور های پایین داشته باشید این کار سخت تر نیز می‌شود. جدای از صرف زمان و حوصله بسیار، اینستاگرام محدودیت فالو و آنفالو دارد و ممکن است با فعالیت زیاد، پیج شما را مسدود کند.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

راه دوم بسیار آسان تر و حتی کاربردی تر است. شما کافی است برای افزایش فالوور اینستاگرام، ابتدا تعدادی فالوور را خریداری کنید. به زبان ساده تر، از صفر شروع نکنید با خرید فالوور مسیر خود را از نیمه راه شروع کنید و بیشتر راه را جلو بیافتید. این کار چند مزیت عمده و خوب دارد.از جمله:

 بازدید صفحه شما بیشتر می‌شود؛ با خرید فالوور علاوه بر بازدید فالوور ها، افراد دیگری که از پیج شما دیدن می‌کنن علاقمند به دنبال کردن شما خواهند شد. این یک واقعیت است که افراد صفحاتی را دنبال می‌کنند که فالوور بالاتری داشته باشد، زیرا فالوور بالا نشان می‌دهد شما توجه افراد زیادی را جلب کرده اید.

 اگر کار شما تبلیغ محصولتان است یا صفحه ای دارید که از طریق آن درآمدزایی می‌کنید، خرید فالوور به شما کمک می‌کند بیشتر دیده شوید. همانگونه که در توضیح الگوریتم اینستاگرام بیان کردیم، فالوور بالا باعث می‌شود پیج شما در صفحه جستجوی افراد بیشتری دیده شود و در نتیجه بیشتر دیده شوید.

به صفحه شما اعتبار می‌بخشد؛ زمانی که تعداد زیادی دنبال کننده داشته باشید، وقتی به تبلیغ محصول خود می‌پردازید باعث می‌شود افراد خود به خود به دلیل تعداد بالای بازدید کنندگان بیشتر به شما اعتماد کنند و تبلیغ شما بازخورد بیشتری داشته باشد. اگر به تبلیغ محصولات دیگر مشغول هستید، افزایش فالوور اینستاگرام به شما در جذب مشتری ها و دریافت تبلیغ ها بسیار کمک می‌کند. حتی اگر پیج کاری ندارید، خرید فالوور باعث می‌شود در نگاه افراد دیگر محبوب و مورد پسند واقع شوید و پست ها و استوری های شما را افراد بیشتری ببیند و ارتباطات بیشتری برقرار کنید.

خرید فالوور باعث می‌شود پیج شما در صفحه جستجوی افراد نشان داده شود

خرید فالوور باعث می‌شود پیج شما در صفحه جستجوی افراد نشان داده شود

نکاتی که قبل از خرید فالوور باید توجه کنید

دنیای مجازی و فضای دیجیتال مارکتینگ دنیای وسیعی است که گاها می‌تواند بدون قانون و پر از هرج و مرج باشد. افراد سودجو همه جا هستند حتی در مسئله خرید و فروش فالوور اینستاگرام. این افراد با هدف های بسیاری دست به نوعی دزدی و خلاف می‌زنند که اگر مراقب نباشید بسیار متضرر خواهید شد. نحوه کار این مجرمان سایبری اینگونه است، ممکن است هدفشان هک کردن و دزدیدن پیج شما باشد، به این صورت که ابتدا اعتماد شما را جلب می‌کنند و سپس برای اینکه فالوورهایی که خریداری کرده اید را به حساب شما اعمال کنند از شما رمز اکانتتان را درخواست می‌کنند که می‌توانند به راحتی صفحه شما را از چنگتان خارج کنند. یا ممکن است پس از خرید فالوور، آنها را به حساب شما اعمال نکند و به نوعی کلاه برداری کنند. همچنین خیلی از ارائه دهندگان خدمات افزایش فالوور اینستاگرام، فالوورهای تقلبی و خارجی را برای شما اعمال می‌کنند که به کار شما نمی‌آید. یا ممکن است قیمت درخواستی برای خرید فالوور را بیش از قیمت منصفانه به شما عرضه کنند.

نکته مهم

پس مهمترین و اساسی ترین نکته در خرید فالوور ارزان و فالوور واقعی، دریافت و معامله با سایت و درگاه مطمئن و با سابقه است. تا همان چیزی را که شما می‌خواهید با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهد.

 

خرید فالوور ارزان و واقعی را از چه سایتی انجام دهیم؟

گفته شد که در افزایش فالوور اینستاگرام، اعتماد حرف اول را می‌زند. وب سایت دیدگرام دارای نشان اعتماد اعتماد الکترونیک و نشان ثبت ملی دیجیتال، در این زمین پیشگام و مورد اعتماد است. نکته مهم در این وب سایت خرید فالوور ارزان است که قیمت منصفانه ای را در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

نکات مهم در خرید فالوور  اینستاگرام:

 • در هنگام ثبت سفارش اطلاعات را به درستی و با دقت وارد کنید
 • بعد از ثبت و درخواست سفارش از تغییر ایدی،نام و اطلاعات کانال خود داری کنید
 • پس از ثبت هر سفارش بر روی وب سایت  پیام و اطلاعات لازم به ما  ارسال خواهد شد و نیازی به تماس و پیگیری های مکرر از سمت شما نخواهد بود
 • برای پرداخت امن و راحت درگاه معتبر لازم قرار داده شده است در صورت اشکال در پرداخت با مدیریت در ارتباط باشید
 • سایت دیدگرام در قبال آپدیت ها و سیاست های اینستاگرام و همچنین ریزش فالوور  در سرویس ها مسئولیتی ندارد
 • در هنگام انجام سفارش از خصوصی کردن پیج ، پست گذاری و سایر تغییرات خود داری کنید در غیر این صورت مسئولیت انجام نشدن سفارش برعهده درخواست دهنده خواهد بود
 • برای درخواست سفارش خارج از وب سایت و تعداد بالا می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام اقدام کنید ایدی پشتیبانی didGram_CRM@

ما در تیم دیگرام افتخار میکنیم که بهترین خدمات و سرویس های افزایش فالوور با بهترین قیمت ها را در اختیار کاربران خودمان قرار میدهیم؛قطعا هر پیج اینستاگرام برای افزایش اعتماد کاربران خود نیاز به این دارد که فالوور های واقعی پیج خود را به یک حداقلی برساند که مخاطب نسبت به آن پیج اینستاگرام حس اعتماد حداقلی داشته باشد، از این رو ما برای شما این امکان را فراهم آورده‌ایم که بتوانید با هزینه‌ای مناسب و پشتیبانی قوی فالوور های مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

دیدگاه کاربران
 • علی حسنی 5 تیر 1399

  برای شروع پیجم امتحان کردم در حد خوبی بود و ممنون از پشتیبانی که خیلی با حوصله جواب دادن

  • didGram Support 5 تیر 1399

   سلام و درود
   سپاس از اعتماد و همراهی شما کد تخیفیف برای شما برای اولین خرید پیامک شد.
   موفق و پیروز باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *